B2B E-Satınalma, E-Satış, E-Ticaret Sitesi

Uluslararası E-Satışa Başlayın
E-İhracata Başlayın
Yurtiçi-Yurtdışı Yeni Müşteriler Kazanın

 

Aradığınız Firmalara doğrudan ulaşın gerçek zamanlı fiyat teklifi alın.

 

direkticaret.com firmaların ihtiyaç duyduğu tüm pazarlama ve tanıtım süreçlerinin bilişim teknolojisiyle yönetilmesini sağlıyor. Direkt Ticaret sayesinde satınalmacılar yeni tedarik kaynaklarını en hızlı şekilde bulabiliyor, satıcılar ise satınalmaya hazır yeni müşterilerle buluşabiliyor, taleplerin ihtiyaçlarına yönelik fiyatlama yapabiliyor.

E-Satınalma

E-Tedarik

Fiyat Teklifi Alma

Türkiye, avrupa ve dünyanın heryerinden binlerce şirketi bir araya getiren direkticaret.com şirketlerin pazarlama maliyetlerinde %15 seviyesinde azalma sağlıyor. Direkt Ticaret ağına her büyüklükten ve her sektörden şirket dahil olabiliyor. Dijital dünyada varlığınızı başarılı şekilde sürdürebilmeniz dünyanın dört bir yanındaki alıcı ve satıcıların internet üzerinden yeni yöntemlerle iletişim kurması, bu segmentin hızla büyümesini sağlıyor ve direkticaret.com tam bu noktada internet bilişim teknolojileri ile şirketlere verimlilik artışı yakalayabilmeleri için önemli bir fırsat sunuyor. Böylece şirketler bulundukları pazarda önemli bir rekabet üstünlüğü elde ediyorlar. Firmalar direkticaret.com'a dahil olarak Türkiye ve dünyanın herhangi bir yerindeki mevcut ve potansiyel müşterilerle ticari süreçlerini yönetebiliyor açık eksiltme yapabiliyor, gerçek zamanlı olarak teklif sunabiliyor. Öte yandan satın almayı hedefledikleri ürünleri, direkticaret.com üzerinde bulunan tüm şirketlerin satışa sunduğu ürünler arasında kısa süre içerisinde bulabiliyor.

direkticaret.com'un yönetim paneli sayesinde aradığınız tedarikçilere ulaşabilir, ürünlerinizi sadece iki dakika içerisinde online satışa sunabilir ihtiyaç duyduğunuz tüm pazarlama ve tanıtım faaliyetlerini tek merkezden yönetebilirsiniz kısa sürede talep oranlarınızı artırabilirsiniz. Eğer siz de ticaret hayatınızı uluslararası platforma taşımak istiyorsanız, bunun için yurt dışı bağlantılara, büyük bir firma olmanıza gerek yok. E-ihracat sektörüne girebilir, uluslararası pazardan size de pay elde edebilirsiniz. Ürünlerinizi pazarlayabileceğiniz diğer firmalarla ilişkiler kurabilmeniz, firmaların markanızı fark ederek ürün tedarik etmek için markanızı tercih etmeleri adına siz de e-ihracattaki yerinizi alabilirsiniz.

Our website is protected by DMC Firewall!