E-İhracat, E-Satış Sitesi

Uluslararası E-Satışa Başlayın
E-İhracata Başlayın
Yurtiçi-Yurtdışı Yeni Müşteriler Kazanın

 
 
E-İhracat Sitesi

Firma/Ürünlerinizi uluslararası tanıtın, yurtdışında yeni müşteriler kazanın.

 

Profil oluştur

Ürün ekle

Uluslararası satış yap

 
 

Türkiye'nin En Büyük B2B E-Ticaret Sitesi

direkticaret.com firmaların ihtiyaç duyduğu tüm pazarlama ve tanıtım süreçlerinin bilişim teknolojisiyle yönetilmesini sağlıyor. Direkt Ticaret sayesinde satınalmacılar yeni tedarik kaynaklarını en hızlı şekilde bulabiliyor, satıcılar ise satınalmaya hazır yeni müşterilerle buluşabiliyor, taleplerin ihtiyaçlarına yönelik fiyatlama yapabiliyor. Türkiye, avrupa ve dünyanın heryerinden binlerce şirketi bir araya getiren direkticaret.com şirketlerin pazarlama maliyetlerinde %15 seviyesinde azalma sağlıyor. Direkt Ticaret ağına her büyüklükten ve her sektörden şirket dahil olabiliyor.

 

Online Alıcı, Satıcı ve Profesyoneller ile tanışın

Dijital dünyada varlığınızı başarılı şekilde sürdürebilmeniz dünyanın dört bir yanındaki alıcı ve satıcıların internet üzerinden yeni yöntemlerle iletişim kurması, bu segmentin hızla büyümesini sağlıyor ve direkticaret.com tam bu noktada internet bilişim teknolojileri ile şirketlere verimlilik artışı yakalayabilmeleri için önemli bir fırsat sunuyor. Böylece şirketler bulundukları pazarda önemli bir rekabet üstünlüğü elde ediyorlar. Firmalar direkticaret.com'a dahil olarak Türkiye ve dünyanın herhangi bir yerindeki mevcut ve potansiyel müşterilerle ticari süreçlerini yönetebiliyor açık eksiltme yapabiliyor, gerçek zamanlı olarak teklif sunabiliyor. Öte yandan satın almayı hedefledikleri ürünleri, direkticaret.com üzerinde bulunan tüm şirketlerin satışa sunduğu ürünler arasında kısa süre içerisinde bulabiliyor.

 

Uluslararası B2B E-Ticaret

direkticaret.com'un yönetim paneli sayesinde aradığınız tedarikçilere ulaşabilir, ürünlerinizi sadece iki dakika içerisinde online satışa sunabilir ihtiyaç duyduğunuz tüm pazarlama ve tanıtım faaliyetlerini tek merkezden yönetebilirsiniz kısa sürede talep oranlarınızı artırabilirsiniz. Eğer siz de ticaret hayatınızı uluslararası platforma taşımak istiyorsanız, bunun için yurt dışı bağlantılara, büyük bir firma olmanıza gerek yok. E-ihracat sektörüne girebilir, uluslararası pazardan size de pay elde edebilirsiniz. Ürünlerinizi pazarlayabileceğiniz diğer firmalarla ilişkiler kurabilmeniz, firmaların markanızı fark ederek ürün tedarik etmek için markanızı tercih etmeleri adına siz de e-ihracattaki yerinizi alabilirsiniz.

 

Katılımcı Firmalardan Bazıları

Turk Blast Makina San.Tic. A.Ş., Ormanlar Oto San.Tic. A.Ş., Dgo Ares Yangın Gıda Turizm İnş.Tic.San A.Ş., Dorakim Endüstriyel Kimya ve Laboratuar Hizmetleri San.Tic. A.Ş., Hatüpen Pencere Sistemleri San.Tic.A.Ş., Lider Plastik San.Tic.A.Ş., Karcher Servis Ticaret A.Ş., Aroymak Çelik ve Endüstri Donanımları Tic.San.A.Ş., Kızıklı Gıda San.Tic.A.Ş., Gökçeada Birlik A.Ş., Naktaş Nakış San.Tic.A.Ş., Safran Uluslararası İş Makinaları İnş. San.Tic.A.Ş., Bendmak Makina Sanayi San.Tic.A.Ş., Bandırma Rulman San.Tic. A.Ş., Arma Bağlanti Sistemleri San.Tic.A.Ş., Erkuş Kaldırma Çektirme Mak.San.Tic.A.Ş., Atfen Ambalaj San.Tic.A.Ş., Europac Ambalaj San.Tic.A.Ş., Medaş Maden End. Dış Tic ve San A.Ş., Denko Isı Kontrol Tekniği ve Servis A.Ş., GETA Elektronik San.Tic.A.Ş., MEKA Beton Santralleri İmalat San.Tic.A.Ş., Baharoğlu Giyim San.Tic.A.Ş., Zimaş Ziraat Makinaları San.Tic. A.Ş., Sarikiz Doğal Kaynak Sulari Gida San.Tic. A.Ş., Balçık Isı Elemanları San.Tic.A.Ş., Adell Armatür ve Vana Fabrikaları A.Ş., MPG Makine Prodüksiyon Grubu A.Ş., Saray Bisküvi ve Gıda Sanayi A.Ş., Çelikbilek Makina Sanayi ve Tic.A.Ş., KM Kümsan Vinç Sistemleri San. Tic.A.Ş., Rotech Motor Teknolojileri A.Ş., Abir Makine İml.İnş.Enerji Savunma San.Tic.A.Ş., Egepak Gıda ve Ambalaj San.A.Ş. Devamı

DMC Firewall is a Joomla Security extension!